70 років

на ринку України
79007, м. Львів,
вул. М.Балабана, 14
(032) 297-12-37
Galimpex.sale@gmail.com
Головна / Про Завод
«Галімпекс – Склодзеркальний завод». Наше підприємство засноване у 1946р. За майже 70 років було виготовлені сотні мільйонів різнокольорових куль, шишок, песиків, зайчиків, сніговиків і гномів, так що в Україні не залишилось родини, де на ялинці не виблискує наша прикраса.

В 1993 році підприємство перейшло в приватну власність, що дало можливість нашим кулькам розлетітись по цілому світі. І сяють наші іграшки на ялинках Німеччини і Австрії, Франції і Італії, Голандії і Великої Британії, Литви і Латвії, США і Канади.

Наші іграшки виготовлені, як традиційно, так і за сучасними технологіями, вражають різноманітністю форм, розмірів і декорів.

Різдвяна атмосфера

Саме наші декоровані кулі створюють незабутню, чарівну атмосферу Різдва і Нового Року, адже розписані вручну нашими майстринями, вони неповторні. Кожен завиток мерехтить по-особливому, кожна засніжена хатинка, дерево, ялинка – нагадує рідну домівку, далеку подорож або казковий ліс.

Якщо ви захочете створити тільки своє неповторне Різдво ми підберемо колекцію ялинкових прикрас за вашим смаком або створимо прикраси за індивідуальним зразком.